IN TOUCH

Město: 
Železný Brod
Žánr: 
Crossover
Rock
Profilová fotka kapely: 
IN TOUCH
Další fotky: 
IN TOUCH
IN TOUCH
Skladby: 
IN TOUCH - Beze slov - EP Nevinný odsouzení 2011
IN TOUCH - Co chci - EP Nevinný odsouzení 2011
Rok vzniku: 
2008
Webová stránka: 
Obsazení: 

Tomstr - guitar, vocal
Michal - drums
Hanz - bass, scream
Pítrs - guitar

NOVÉ EP "Nevinný odsouzení" v prodeji!!!

Původní sestava vzniká v říjnu roku 2008, objevuje se v ní kytarista Tom, bicman Michal a basák Hanz. Během prvních měsíců vzniklo asi 6 písniček, které jsme se rozhodli v rychlosti natočit. S odstupem času jsme ovšem zjistili, že to bylo trochu ukvapený a tyto nahrávky by měly být světem neslyšeny. V březnu 2009 se ke kapele přidal kytarista Tomáš H. Do konce roku 2009 se stihne vytvořit další DEMO snímek pořízený v amatérských podmínkách, obsahující 3 písničky (Zlomená mysl, Noc je mladá a Láska bolí 09). V květnu 2010 se odehraje první větší personální změna, kdy skupinu opouští kytarista Tomáš H. a jeho místa se ujímá Peternois, kapela megalomaniaků zvětšuje aparaturu a vytváří nový sound. Na přelomu července a srpna o nás vychází plnohodnotný článek v jabloneckém deníku - páteční vydání: Hrajeme hitový crossover ( http://jablonecky.denik.cz/kultura_region/intouchzb20100729.html ).
Během dubna a května 2011 skupina odehraje společně se spřízněnou kapelou Hangover Painters JARNÍ TOUR 11 čítající 6 zastávek. Během prázdnin tohoto roku se kvarteto soustředí na nahrávání debutové EP desky NEVINNÝ ODSOUZENÍ. Rekordingu a produkce se ujme člen hořické smečky Morrokweng - Hugo Trkal a kapele už zbývá jen celou akci zakončit křtem v Železnobrodském IN BARU dne 17.září 2011.
Některé kapely se kterýmy jsme měli tu čest v jeden večer sdílet pódium: Atari Terror, Jolly Joker & PBU, A. Brichta a AB band, Proximity, Doga, etc.