The Scoffers

Město: 
Liberec
Žánr: 
Rock
Profilová fotka kapely: 
The Scoffers
Další fotky: 
The Scoffers
The Scoffers
The Scoffers
Rok vzniku: 
2010
Webová stránka: 
Obsazení: 

Tomáš Pospíšil - zpěv/kytara
Ondřej Prchal - kytara/vokály
Vojtěch Růzha - basa/vokály
Zdeněk Drábek - bicí

Co? Někdo se tu někomu posmívá? Ne, to jen kapela The Scoffers rozesmívá unuděné liberecké hudební nadšence! Rozpadem několika výtečných kapel (Apex, MyStream, Pí Půl, Head over Heels) se v Liberecké kotlině dává na sklonku roku 2010 do kupy banda ještě výtečnější, ba přímo famózní a svým nepřekonatelným šovinistickým stylem se vrací do let,kdy bylo všechno povoleno a nic se nezakazovalo.

Už jen vyslovení slova grunge dává člověku pocit, že koncert s touhle kapelou nebude určitě promarněný večer, noc, ba ani ráno.

Obsazení kapely je jednoduché ale zato krásné, stejně jako rock let šedesátých. Kytara, kytara, basa, bicí, to vše podpořeno čistě analogovým zvukem, bez jakýchkoliv digitálních prznítek. Nic víc, nic míň. Když už mluvíme o obsazení kapely vezmeme to jmenovitě: Tomáš Pospy Pospíšil, Ondra Prchal, Vojta Růzha a Zdenda Drábek. Pokud jste ještě nebyli na koncertě této skvělé bandy o hodně přicházíte a určitě někdy brzy neváhejte navštívit neopakovatelnou muziku reprodukovanou těmi nejkrásnějšími chlapy v Liberci a vůbec celé České Republice! Tak to jsou ve zkratce The Scoffers...