Liberečtí The Scoffers oslaví den studenstva již tradičně ve Vlaku

Liberečtí The Scoffers oslaví den studenstva již tradičně ve Vlaku

Právě tuto sobotu 17. listopadu proběhne od půl osmé v klubu Vlak na libereckých vysokoškolských kolejích druhý ročník koncertu s názvem Student's day. "Akce vznikla jako shoda náhod -- slavíme založení The Scoffers a zároveň den studentstva. Loňský Student's day byl první a nad očekávání vydařený... pač dorazilo něco přes 170 lidí a byl to správnej grungeovej mejdan až do rána", říká kytarista a frontman kapely The Scoffers Tomáš Pospíšil, jeden z organizátorů večera.

I letos se mají všichni, kdo do Vlaku na Harcově dorazí, opravdu na co těšit. Kapela The Scoffers v letošním roce vyhrála regionální soutěž kapel Stárplej, zahrála si třeba na Benátské noci a vydala svou prvotinu, EP s názvem SFFS 2012. Jako support si tentokrát kapela pozvala železnobrodské In Touch (ti vydali již v loňském roce své EP s názvem Nevinný odsouzení) a kapelu Coders ze Žďáru nad Sázavou.

"Nejen, že kapela The Scoffers slaví 2. narozeniny, ale také její kytarista Ondřej oslaví 26. narozeniny a jak jinak může kytarista slavit B-Day, než na podiu", dodal Tomáš. Kromě nadupané hudební show připravují organizátoři také vizuální show a VJing.

Akce se koná v sobotu 17. listopadu od 19:30. Vstupné je 70Kč a platí akční cena 15Kč za vodku či rum.
Událost na facebooku naleznete zde.

 

Fotogalerie: 
The Scoffers; foto: Jaroslav Frydrych
In Touch; foto: J. Vynikal
Coders; foto: Coders