LBCMUSIC oslaví pátý rok existence

LBCMUSIC oslaví pátý rok existence

Ano je to tak! Již pět let uběhlo od chvíle, kdy jsme začali na našem webu mapovat regionální hudební scénu. Za tu dobu jsme prošli nějakým vývojem a jsme rádi za to, že i dnes můžeme říct „Stále tu  jsme!“. A právě onen fakt, že jsme pořád naživu - i přes podmínky, za jakých na webu pracujeme - s vámi chceme oslavit. Tímto vás tedy zveme na akci LBCMUSIC.CZ - BYLO NÁM 5, která proběhne 24. listopadu 2012 v KLUBU VLAK na harcovských kolejích. Celou akcí nás symbolicky bude provázet právě číslovka „5“...

Na akci vystoupí 5 kapel pěti různých žánrů a vstupné bude symbolických 55,- Kč

Co se týče pětek, máme ještě další překvapení - i letos nám Vlak vyšel vstříc a můžeme se těšit na speciální akci na alkohol - rum a vodka za 15,- Kč :-D

O zábavu bude tedy rozhodně postaráno! Zde přinášíme přehled kapel, které letos podpoří LBCMUSIC.CZ svým vystoupením:

Mladých libereckých indie-rockerů The Branx jsme si všimli v průběhu letošního ročníku Stárpleje.  Ačkoli kapela soutěž nevyhrála, zaujala nás originálním a moderním pojetím rock´n´rollu a stala se tak ideálním otvírákem naší akce. The Branx letos kromě prvního EP natočili i videoklip k písni  Celebrations, na který se můžete podívat zde.

Z Jablonce nad Nisou přijedou punk-rockoví Exots. Ti letos vydali úspěšné debutové album Originální už tady byli (více zde) a v současné době lámají mnohá dívčí srdce videoklipem k písni Prázdná. „Do konce roku chystáme vydat nové EP se songy, které jsme právě nahráli. Fanoušci se mají na co těšit, bude to zajímavá změna,“ říká basák Martin Béďa.

Attic Vanity nám i letos předvedou zač je toho post-hardcore. Kapela za poslední rok odvedla opět obrovský kus práce a všechny nás o tom přesvědčí právě na naší párty. A jak to kapele naživo šlape se můžete podívat třeba tady.

Konečně skáčko! Letos se nám poprvé podařilo přitáhnout na naší oslavu zástupce ska-punkové scény. A není to ledajaký zástupce - jsou to VEvývoji! Kapela, kterou asi nemusíme sáhodlouze představovat - kdo byl někdy na některém z koncertů téhle veselé bandy, ten ví, že VEvývoji! dokáží roztančit a rozdovádět i ty největší suchary a nekaliče a leckdo se po jejich koncertě plazí po čtyřech z kotle ven vyčerpán, udýchán a mlaskajíce při tom.

Ani letos nebude chybět tradiční host. Legendární plzeňská soul-punková kapela PVA se v roce 2009 vrátila na scénu a nyní se chystá na svůj první liberecký koncert po sakra dlouhé době. A protože my punk rádi, nemohli jsme jinak a PVA pozvali na naší akci!

Letošní sestava kapel tedy opět slibuje pěkně vypečený večírek, ze kterého se nejeden z nás bude vzpamatovávat ještě několik následujících dní. Proto neváhejte a udělejte si 24.11.2012 večer čas a přijďte podpořit kapely, zakalit, napít se, pobavit, pomluvit, rozmluvit, společensky se znemožnit... a taky podpořit LBCMUSIC.CZ!!!

LBCMUSIC.CZ - BYLO NÁM 5
Kdy/kde: 24.11.2012 / KLUB VLAK LIBEREC
Vystoupí: Attic Vanity, Exots, PVA, The Branx, VEvývoji!
Vstup: 55,- Kč

http://www.facebook.com/events/379144438834855/
http://bandzone.cz/akce/294132
http://www.lbcmusic.cz/akce/lbcmusiccz-bylo-nam-5